CashFlow System

  • Uniwersalny System prowadzący użytkownika „za rękę”
  • Bieżąca weryfikacja spójności wprowadzonych danych
  • Możliwość eksportu wyników RPP
  • Sprawdzone predefiniowane algorytmy agregacji danych
  • Automatycznie generowany raport z poszczególnymi pozycjami składowymi

Referencje

Opinie o Systemie naszych klientów

Andrzej Socha, Główny Księgowy / Raitech - Raiffeisen Agro-Technika:

"Od ponad 20 lat sporządzam sprawozdania finansowe i do roku 2013 nie spotkałem tak przydatnego narzędzia jakim jest Cash Flow System firmy App Trend Sp. z o.o.

Program ten może być wykorzystywany zarówno przez praktyków jak i przez osoby początkujące. Narzędzie jest funkcjonalne, logiczne i proste w obsłudze.

Zdecydowanie pozwala zaoszczędzić czas oraz unikanie błędów. POLECAM!!!"

Wanda Walachowska, Chief Accountant, Miller Graphics Poland Sp. z o.o.:

"Jest on bardzo przystępny w obsłudze, bardzo dobrze i szczegółowo przelicza wprowadzone informacje. Uzyskałam spodziewany rezultat. Program oceniam jako bardzo przydatny."

Mieczysława Kaźmierczak, Główna Księgowa / Bibus Menos.Sp. z o.o.:

"Niniejszym przedstawiam moją opinię – głównego księgowego korzystającego z Cash Flow System przy sporządzaniu Rachunku Przepływów Pieniężnych w Sprawozdaniu Finansowym za rok 2013. Program jest bardzo przyjazny dla korzystającego, łatwy w obsłudze i godny polecenia. Ponadto osoby, które współpracowały przy tworzeniu tego programu były bardzo pomocne i chętnie odpowiadały na wszelkie pytania dotyczące szczegółów programu."

Robert Szumlicz, Biegły Rewident nr 12374:

"Wykorzystuję Cash Flow System jako narzędzie weryfikacji poprawności rachunków przepływów pieniężnych, sporządzanych przez moich klientów – firmy zobowiązane do poddawania sprawozdań badaniu biegłego rewidenta. Narzędzie to pozwala w sposób prosty i usystematyzowany przeanalizować wszystkie obszary rachunku przepływów pieniężnych. Jednocześnie szczegółowo wskazuje na wszystkie ewentualne niedostatki ewidencji księgowej, które mogą być przeszkodą w poprawnym sporządzeniu tego sprawozdania."

Michał Kozaczewski, Główny Księgowy EMSUR Polska Sp. z o.o.:

"Program bardzo logiczny, choć w części szczegółowej wymaga skupienia i wiedzy, na temat zapisów na kontach i ich treści ekonomicznej. Sam przelicza zestawienia w ramach dokonanych sprostowań i poprawek. Cena do jakości super. Polecam."

Wojciech Krystek / Dragon:

"Dzięki zastosowaniu programu CF-system czas potrzebny na wykonanie sprawozdania z przepływów pieniężnych został skrócony w naszej firmie z 7 dni do kilku godzin. Program posiada bardzo praktyczny zestaw pytań, które ułatwiają sporządzenie sprawozdania. CF- system to bardzo dobre narzędzie, szczególnie dla firm, które są zainteresowane zwiększeniem wydajności swoich służb finansowo księgowych."

Jacek Kamiński / F-Partner:

"Profesjonalne a zarazem proste i skuteczne narzędzie do sporządzenia rachunku przepływów pieniężnych. Każdy właściciel biznesu powinien posiadać i korzystać z opisanego oprogramowania. Dodatkowo wsparcie autorów CF-System przy instalacji, licencjonowaniu i po sprzedażowej obsługi jest na najwyższym poziomie! Polecam z czystym sumieniem."

Elżbieta Klepacka, Kancelaria Usług Księgowych:

"Właśnie po raz pierwszy zrobiłam przepływy w Waszym programie. Jestem bardzo zadowolona, poszło szybko i sprawnie. Nigdy dotąd nie udało mi się zrobić przepływów w tak krótkim czasie. Gratuluję!!!"

Aneta Mackiewicz, Biuro rachunkowe:

"Programu do obliczania rachunku przepływów pieniężnych poszukiwałam dość długo, większość z dostępnych na rynku rozwiązań nie spełniało moich oczekiwań. Zupełnie inaczej podeszłam do rozwiązania zaproponowanego przez firmę APP Trend. Aplikacja działa bez zarzutu, bez dużego nakładu pracy w krótkim czasie mama sporządzone potrzebne zestawienie."

Zaufały nam biura rachunkowe i firmy różnych branż

(wybrani klienci)
Biuro Rachunkowe 7plusplus.plBiuro Rachunkowe ADBiuro Rachunkowe ZasadaAUTOMATECBibus MenosDEKPOLBABINSKI Transport i SpedycjaCNC Quality Products Sp. z o.o.DIESEL TRUCKWejherowska Spółdzielnia MieszkaniowaTBS ChojniceEKOBETF PartnerLV EnergyMarion KosmetykiKampol FruitKomexDRAGONTechnicqllZawitexVVFBARONDoraDukatEL-MAEmsurEUROSExpertisBR Bożena FabianForumGLOSS Huta SzkłaHLB M2 AudytAndrzej JaguszewskiKonkretMiller Graphics GroupMonti InoxNATIKPetrosolProfitRaitechJolanta Szymańskatak-sisTalarTBS PruszkówVGL GroupVitreumTchórowskiWM GlassFRIPWWBankfirmPDPiE Arkadia Jan SzaryTravelBankGetSixBR G. WalkowskiCH WAMEXŚródmieście - PrasaDukiewiczPKT GdyniaMARWOKATESPESRolnik PyrzyceJanus RusnakTOYOTA Zielona GóraFENIKS TartakEstelligenceAFRIDOBULiGLWOLSKISerwis KopAMILIASFAMASZPionier-Podatnik

Szybki kontakt

mobile:
519 733 958