cash flow system uścisk dłoni prezesa

Zaufali nam

Klienci firmy AppTrend – producenta programu do rachunku przepływów pieniężnych: Consolia Cash Flow System.

AppTrend jako twórca całej rodziny programów księgowo sprawozdawczych Consolia® współpracuje z wieloma podmiotami polskimi jak i międzynarodowymi. Nasze produkty wdrożone zostały między innymi u następujących wspaniałych klientów:

Górażdże Heildelberg Cement Group

Górażdże Heildelberg Cement Group

to lider w krajowej produkcji cementu (Górażdże Cement) i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego (Górażdże Beton) i kruszyw (Górażdże Kruszywa). Spółki Grupy Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością.

PERN S.A.

PERN S.A.

to utworzone w 1959 roku polskie przedsiębiorstwo, będące krajowym i regionalnym liderem logistyki naftowej. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą spółki sektora naftowego, realizujące usługi logistyczne w zakresie zaopatrzenia w ropę naftową i paliwa płynne (transport, magazynowanie, przeładunek).

Wielton S.A.

Wielton S.A.

należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży. Misją Grupy Wielton jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu.

Lisner

Lisner 

spółka z siedzibą w Poznaniu, produkująca przetwory rybne na bazie śledzi, a także pasty i sałatki. Wielokrotnie nagradzany lider produktów chłodzonych zaopatruje stoły konsumentów krajowych oraz zagranicznych.

Newag S.A.

Newag S.A.

to producent nowoczesnych pociągów z Nowego Sącza oraz firma z tradycjami sięgającymi roku 1876. Grupa wielokrotnie nagradzana, m.in. wyróżniona tytułem: „Lider Małopolski” przyznawany przez Diamenty Forbesa czy „Ten, który zmienia polski przemysł” odznaczona przez prasę branżową.

Oponeo.pl S.A.

Oponeo.pl S.A.

to lider sprzedaży detalicznej części i akcesoriów do pojazdów samochodowych (głównie opon i felg) przez internet przy wykorzystaniu polskich i zagranicznych witryn internetowych oraz narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż. Jeden z internetowych serwisów spółki, Opony.com.pl, jest największą w Europie bazą dostarczającą informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych.

MLP Group S.A.

MLP Group S.A.

to jeden z wiodących deweloperów na rynku nieruchomości magazynowych w Europie, rozwijający działalność w Polsce, Niemczech i Rumunii. Na rynku nieruchomości komercyjnych działa od 1998 roku oferując swoim najemcom atrakcyjne lokalizacje parków logistycznych.

Gobarto S.A.

Gobarto S.A.

to jeden z największych polskich producentów wieprzowiny. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 26 lat. W 2002 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na rynku międzynarodowym Gobarto S.A. skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych partnerów handlowych oraz rynków zbytu towarów.

Gobarto S.A.

Votum S.A.

od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne odszkodowanie. Zaangażowanie, profesjonalizm i pasja całego zespołu sprawa, że Votum S.A. jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm uzyskujących należne odszkodowania dla ofiar wypadków. 

Grupa Aquanet S.A.

Grupa Aquanet S.A.

jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych wodociągowo-kanalizacyjnych firm w Polsce. Każdego dnia wysokiej jakości wodę pitną  spożywa około miliona mieszkańców aglomeracji poznańskiej i innych miejscowości w województwie wielkopolskim.

Mangata Holding

Mangata Holding 

to jedna z największych i najlepiej rozwijających się korporacji w branży przemysłowej w Polsce. Obecna jest w branżach: automotive, górnictwo, budownictwo, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja, wodociągi i kanalizacja, przemysł stoczniowy, gazownictwo i energetyka, przemysł lotniczy, przemysł maszynowy.

Dekpol S.A.

Izostal S.A.

to ceniony na rynku międzynarodowym producent najwyższej jakości zewnętrznych i wewnętrznych izolacji antykorozyjnych rur stalowych. Firma posiada najbardziej zaawansowane technologicznie linie do nakładania izolacji antykorozyjnych na rury stalowe a także dysponuje największą w Polsce powierzchnią magazynową do ich przechowywania oraz sprawnym systemem logistycznym.

Dekpol S.A.

Rawlplug S.A.

Charakter brytyjskiej marki Rawlplug®, posiadającej niemal stuletnią tradycję i niekwestionowaną renomę w branży zamocowań, wyrażany jest hasłem Trust & Innovation, które odzwierciedla strategię nowo powstałej Grupy Kapitałowej Rawlplug.

Dekpol S.A.

Stalprofil S.A.

funkcjonuje w dwóch segmentach działalności: 1. Handel, przetwórstwo i działalność usługowa na rynku stalowym (segment stalowy), obejmujący głównie handel wyrobami hutniczymi, oraz 2. Działalność związana z infrastrukturą sieci przesyłowych gazu i innych mediów.

Dekpol S.A.

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.

koncentruje swoją działalność głównie w obszarze zamówień infrastrukturalnych realizowanych na rzecz jednostek samorządu terytorialnego w ramach przetargów publicznych.

Dekpol S.A.

Hydrotor S.A.

jest polską firmą specjalizującą się nie tylko w produkcji elementów hydrauliki siłowej ale także w obróbce elementów wielkogabarytowych.

ZPR Media

ZPR Media 

to jeden z większych koncernów medialnych i rozrywkowych w Polce. Do ZPR Media należą m.in. radio: Eska, VOX FM, Wawa, Plus, telewizje: Eska TV, Vox Music TV, Fokus TV, Polo TV, gazety: Super Express, Murator, Dobre Wnętrze, Zdrowie oraz inne firmy.

Euro-Tax.pl S.A.

Euro-Tax.pl S.A.

jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę za granicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, Norwegia). Euro-Tax.pl działa jako usługa e-commerce.

Unibep

Unibep

UNIBEP to jedna z największych firm budowlanych i deweloperskich w Polsce. Działa w segmentach: budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, zamówień publicznych – drogi i mosty, produkcji technologii modułowej do wytwarzania domów wielorodzinnych, hoteli i moteli na rynek skandynawski.

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A. to wiodąca Grupa Kapitałowa specjalizująca się w obrocie i przetwarzaniu metali nieżelaznych oraz metali szlachetnych. Grupa działa w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi, jest czołowym dostawcą tych surowców do hut i rafinerii.

Grupa NDI S.A.

Grupa NDI S.A.

to grupa kapitałowa ze 100-procentowym polskim kapitałem. W skład Grupy wchodzą spółki operujące w  obszarach: Budownictwo, Nieruchomości, Energetyka i Gazownictwo, Inwestycje i Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

.

Grupa Kapitałowa Kancelaria Medius

Grupa Kapitałowa Kancelaria Medius

to lider w nabywaniu i zarządzaniu krótkoterminowymi wierzytelnościami konsumenckimi (NLP) i wierzytelnościami sekurytyzowanymi. Działa na terenie Polski, Hiszpani, Republiki Czeskiej i w Meksyku.

Grupa Gzella

Grupa Gzella

to właściciel największej liczby specjalistycznych sklepów mięsnych w Polsce, tym samym zajmuje ona pozycję lidera wśród producentów wyrobów mięsnych i wędliniarskich dysponujących własnymi sklepami.

Grupa Kapitałowa Also Polska

Grupa Kapitałowa Also Polska

należy do międzynarodowego koncernu ALSO, który ma pozycję lidera rynku B2B w siedmiu z piętnastu krajów europejskich i oferuje usługi na wszystkich poziomach ICT, od dystrybucji po wyspecjalizowane serwisy.  Koncern osiąga przychody rzędu 8 miliardów euro oraz zatrudnia blisko 4 tys. pracowników.

Novol

NOVOL

to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego i jest liderem branży w Polsce. Firma większość swoich produktów eksportuje do prawie 50 krajów.

Grupa Chemirol

Grupa Chemirol

to lider w kompleksowej obsłudze rolnictwa w Polsce. Firma posiada liczne odziały i sklepy firmowe w całej Polsce, swoim zasięgiem docierając do praktycznie każdego gospodarstwa na terenie kraju. Grupa jest również znacznym producentem w sektorze środków ochrony roślin, posiada w swoim portfolio ponad 20 marek.

SuperDrob S.A.

SuperDrob S.A.

specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów drobiowych, w tym dań gotowych. Większość produkcji jest eksportowane do klientów sieciowych (np. KFC, hipermarkety) w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i innych krajach UE oraz w Chinach.

Grupa Wawel Service

Grupa Wawel Service

to znany i ceniony deweloper z 25-letnim doświadczeniem. Działalność inwestycyjna skoncentrowana jest w środkowej i południowej części Polski, głównie w aglomeracjach warszawskiej, krakowskiej i katowickiej.

POLOmarket

POLOmarket

to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Obecnie POLOmarket to 300 nowoczesnych placówek, zarówno w małych jak i dużych miastach na teranie całej Polski.

Mila S.A.

Mila S.A.

posiada obecnie około 200 supermarketów spożywczych na terenie całego kraju i zatrudnia około 5400 osób. Supermarkety to ponad 6 000 artykułów FMCG zlokalizowanych na około 500 m² salach sprzedaży..

Mila S.A.

Grant Thorton

to jedna z wiodących światowych firm audytorskich z silną pozycją lidera w Polsce gdzie od 27 lat wspiera klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe poprzez 700-osobowy zespół w biurach w kluczowych aglomeracjach. Wspiera Consolia XBRL Reporting w zakresie testów audytorskich raportów ESEF.

Mila S.A.

PKF

to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Jej celem jest kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.

Mila S.A.

HLB M2 Audyt

za pośrednictwem swoich firm członkowskich, oferuje usługi audytorskie, doradcze, podatkowe w całej Polsce. Każda z firm członkowskich jest liderem na swoim lokalnym rynku z uznaną ekspertyzą doradzającą kluczowym sektorom polskiej gospodarki.

Kontakt

Godziny pracy

Pracujemy w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Kontakt telefoniczny

+48 519 733 958  Szanowni Państwo! Z powodu dużej popularności naszego oprogramowania znacznie wydłużył się okres oczekiwana na rozmowę z konsultantem. Dlatego sugerujemy aby pytania kierować przez formularz kontaktowy. Jeśli podadzą Państwo swój numer telefonu chętnie oddzwonimy.

Poznań - siedziba spółki

Biuro Zarządu
App Trend Spółka z o. o.
ul. Poznańska 62 lok. 4, 60-853 Poznań

 

AppTrend Raporty ESEF siedziba w Poznaniu

Dane rejestrowe

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NR KRS 0000344621
NIP 779-236-92-78
REGON 301336052
Kapitał zakładowy 100.000 zł całkowicie opłacony

Bydgoszcz – Biuro II

App Trend Sp. z o.o.
ul. Sobieszewska 3/ B203-212
85-713 Bydgoszcz

 

AppTrend raporty ESEF siedziba w Bydgoszczy

App Trend Sp. z o.o.
ul. Poznańska 62 lok. 4
60-853 Poznań

Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza.

Podaj poprawny numer telefonu, a oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.