cash flow system uścisk dłoni prezesa

Zaufali nam

Klienci firmy AppTrend – producenta programu do rachunku przepływów pieniężnych: Consolia Cash Flow System.

AppTrend jako twórca całej rodziny programów księgowo sprawozdawczych Consolia® współpracuje z wieloma podmiotami polskimi jak i międzynarodowymi. Nasze produkty wdrożone zostały między innymi u następujących wspaniałych klientów:

Górażdże Heildelberg Cement Group

Górażdże Heildelberg Cement Group

to lider w krajowej produkcji cementu (Górażdże Cement) i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego (Górażdże Beton) i kruszyw (Górażdże Kruszywa). Spółki Grupy Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością.

PERN S.A.

PERN S.A.

to utworzone w 1959 roku polskie przedsiębiorstwo, będące krajowym i regionalnym liderem logistyki naftowej. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą spółki sektora naftowego, realizujące usługi logistyczne w zakresie zaopatrzenia w ropę naftową i paliwa płynne (transport, magazynowanie, przeładunek).

Wielton S.A.

Wielton S.A.

należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży. Misją Grupy Wielton jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu.

Lisner

Lisner 

spółka z siedzibą w Poznaniu, produkująca przetwory rybne na bazie śledzi, a także pasty i sałatki. Wielokrotnie nagradzany lider produktów chłodzonych zaopatruje stoły konsumentów krajowych oraz zagranicznych.

Newag S.A.

Newag S.A.

to producent nowoczesnych pociągów z Nowego Sącza oraz firma z tradycjami sięgającymi roku 1876. Grupa wielokrotnie nagradzana, m.in. wyróżniona tytułem: „Lider Małopolski” przyznawany przez Diamenty Forbesa czy „Ten, który zmienia polski przemysł” odznaczona przez prasę branżową.

Oponeo.pl S.A.

Oponeo.pl S.A.

to lider sprzedaży detalicznej części i akcesoriów do pojazdów samochodowych (głównie opon i felg) przez internet przy wykorzystaniu polskich i zagranicznych witryn internetowych oraz narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż. Jeden z internetowych serwisów spółki, Opony.com.pl, jest największą w Europie bazą dostarczającą informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych.

MLP Group S.A.

MLP Group S.A.

to jeden z wiodących deweloperów na rynku nieruchomości magazynowych w Europie, rozwijający działalność w Polsce, Niemczech i Rumunii. Na rynku nieruchomości komercyjnych działa od 1998 roku oferując swoim najemcom atrakcyjne lokalizacje parków logistycznych.

Gobarto S.A.

Gobarto S.A.

to jeden z największych polskich producentów wieprzowiny. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 26 lat. W 2002 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na rynku międzynarodowym Gobarto S.A. skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych partnerów handlowych oraz rynków zbytu towarów.

Gobarto S.A.

Votum S.A.

od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne odszkodowanie. Zaangażowanie, profesjonalizm i pasja całego zespołu sprawa, że Votum S.A. jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm uzyskujących należne odszkodowania dla ofiar wypadków. 

Grupa Aquanet S.A.

Grupa Aquanet S.A.

jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych wodociągowo-kanalizacyjnych firm w Polsce. Każdego dnia wysokiej jakości wodę pitną  spożywa około miliona mieszkańców aglomeracji poznańskiej i innych miejscowości w województwie wielkopolskim.

Mangata Holding

Mangata Holding 

to jedna z największych i najlepiej rozwijających się korporacji w branży przemysłowej w Polsce. Obecna jest w branżach: automotive, górnictwo, budownictwo, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja, wodociągi i kanalizacja, przemysł stoczniowy, gazownictwo i energetyka, przemysł lotniczy, przemysł maszynowy.

Dekpol S.A.

Dekpol S.A.

specjalizuje się w usługach generalnego wykonawstwa, działalności deweloperskiej oraz produkcji osprzętu dla maszyn budowlanych.  Firma została sklasyfikowana na najwyższym, 1. miejscu ogólnopolskiej listy Diamentów Forbsa, obejmującej najbardziej dynamiczne firmy osiągające roczne przychody powyżej 250 mln zł. Średni wzrost wartości Dekpol S.A. w latach 2013-2015 wyniósł aż 91,96%.

Dekpol S.A.

Izostal S.A.

to ceniony na rynku międzynarodowym producent najwyższej jakości zewnętrznych i wewnętrznych izolacji antykorozyjnych rur stalowych. Firma posiada najbardziej zaawansowane technologicznie linie do nakładania izolacji antykorozyjnych na rury stalowe a także dysponuje największą w Polsce powierzchnią magazynową do ich przechowywania oraz sprawnym systemem logistycznym.

Dekpol S.A.

Rawlplug S.A.

Charakter brytyjskiej marki Rawlplug®, posiadającej niemal stuletnią tradycję i niekwestionowaną renomę w branży zamocowań, wyrażany jest hasłem Trust & Innovation, które odzwierciedla strategię nowo powstałej Grupy Kapitałowej Rawlplug.

Dekpol S.A.

Stalprofil S.A.

funkcjonuje w dwóch segmentach działalności: 1. Handel, przetwórstwo i działalność usługowa na rynku stalowym (segment stalowy), obejmujący głównie handel wyrobami hutniczymi, oraz 2. Działalność związana z infrastrukturą sieci przesyłowych gazu i innych mediów.

Dekpol S.A.

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.

koncentruje swoją działalność głównie w obszarze zamówień infrastrukturalnych realizowanych na rzecz jednostek samorządu terytorialnego w ramach przetargów publicznych.

Dekpol S.A.

Hydrotor S.A.

jest polską firmą specjalizującą się nie tylko w produkcji elementów hydrauliki siłowej ale także w obróbce elementów wielkogabarytowych.

ZPR Media

ZPR Media 

to jeden z większych koncernów medialnych i rozrywkowych w Polce. Do ZPR Media należą m.in. radio: Eska, VOX FM, Wawa, Plus, telewizje: Eska TV, Vox Music TV, Fokus TV, Polo TV, gazety: Super Express, Murator, Dobre Wnętrze, Zdrowie oraz inne firmy.

Euro-Tax.pl S.A.

Euro-Tax.pl S.A.

jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę za granicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, Norwegia). Euro-Tax.pl działa jako usługa e-commerce.

Unibep

Unibep

UNIBEP to jedna z największych firm budowlanych i deweloperskich w Polsce. Działa w segmentach: budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, zamówień publicznych – drogi i mosty, produkcji technologii modułowej do wytwarzania domów wielorodzinnych, hoteli i moteli na rynek skandynawski.

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A. to wiodąca Grupa Kapitałowa specjalizująca się w obrocie i przetwarzaniu metali nieżelaznych oraz metali szlachetnych. Grupa działa w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi, jest czołowym dostawcą tych surowców do hut i rafinerii.

Grupa NDI S.A.

Grupa NDI S.A.

to grupa kapitałowa ze 100-procentowym polskim kapitałem. W skład Grupy wchodzą spółki operujące w  obszarach: Budownictwo, Nieruchomości, Energetyka i Gazownictwo, Inwestycje i Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

.

Grupa Kapitałowa Kancelaria Medius

Grupa Kapitałowa Kancelaria Medius

to lider w nabywaniu i zarządzaniu krótkoterminowymi wierzytelnościami konsumenckimi (NLP) i wierzytelnościami sekurytyzowanymi. Działa na terenie Polski, Hiszpani, Republiki Czeskiej i w Meksyku.

Grupa Gzella

Grupa Gzella

to właściciel największej liczby specjalistycznych sklepów mięsnych w Polsce, tym samym zajmuje ona pozycję lidera wśród producentów wyrobów mięsnych i wędliniarskich dysponujących własnymi sklepami.

Grupa Kapitałowa Also Polska

Grupa Kapitałowa Also Polska

należy do międzynarodowego koncernu ALSO, który ma pozycję lidera rynku B2B w siedmiu z piętnastu krajów europejskich i oferuje usługi na wszystkich poziomach ICT, od dystrybucji po wyspecjalizowane serwisy.  Koncern osiąga przychody rzędu 8 miliardów euro oraz zatrudnia blisko 4 tys. pracowników.

Novol

NOVOL

to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego i jest liderem branży w Polsce. Firma większość swoich produktów eksportuje do prawie 50 krajów.

Grupa Chemirol

Grupa Chemirol

to lider w kompleksowej obsłudze rolnictwa w Polsce. Firma posiada liczne odziały i sklepy firmowe w całej Polsce, swoim zasięgiem docierając do praktycznie każdego gospodarstwa na terenie kraju. Grupa jest również znacznym producentem w sektorze środków ochrony roślin, posiada w swoim portfolio ponad 20 marek.

SuperDrob S.A.

SuperDrob S.A.

specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów drobiowych, w tym dań gotowych. Większość produkcji jest eksportowane do klientów sieciowych (np. KFC, hipermarkety) w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i innych krajach UE oraz w Chinach.

Grupa Wawel Service

Grupa Wawel Service

to znany i ceniony deweloper z 25-letnim doświadczeniem. Działalność inwestycyjna skoncentrowana jest w środkowej i południowej części Polski, głównie w aglomeracjach warszawskiej, krakowskiej i katowickiej.

POLOmarket

POLOmarket

to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Obecnie POLOmarket to 300 nowoczesnych placówek, zarówno w małych jak i dużych miastach na teranie całej Polski.

Mila S.A.

Mila S.A.

posiada obecnie około 200 supermarketów spożywczych na terenie całego kraju i zatrudnia około 5400 osób. Supermarkety to ponad 6 000 artykułów FMCG zlokalizowanych na około 500 m² salach sprzedaży..

Mila S.A.

Grant Thorton

to jedna z wiodących światowych firm audytorskich z silną pozycją lidera w Polsce gdzie od 27 lat wspiera klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe poprzez 700-osobowy zespół w biurach w kluczowych aglomeracjach. Wspiera Consolia XBRL Reporting w zakresie testów audytorskich raportów ESEF.

Mila S.A.

PKF

to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Jej celem jest kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.

Mila S.A.

HLB M2 Audyt

za pośrednictwem swoich firm członkowskich, oferuje usługi audytorskie, doradcze, podatkowe w całej Polsce. Każda z firm członkowskich jest liderem na swoim lokalnym rynku z uznaną ekspertyzą doradzającą kluczowym sektorom polskiej gospodarki.

Kontakt

Godziny pracy

Pracujemy w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Kontakt telefoniczny

+48 519 733 958  Szanowni Państwo! Z powodu dużej popularności naszego oprogramowania znacznie wydłużył się okres oczekiwana na rozmowę z konsultantem. Dlatego sugerujemy aby pytania kierować przez formularz kontaktowy. Jeśli podadzą Państwo swój numer telefonu chętnie oddzwonimy.

Poznań - siedziba spółki

Biuro Zarządu
App Trend Spółka z o. o.
ul. Poznańska 62 lok. 4, 60-853 Poznań

 

AppTrend Raporty ESEF siedziba w Poznaniu

Dane rejestrowe

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NR KRS 0000344621
NIP 779-236-92-78
REGON 301336052
Kapitał zakładowy 100.000 zł całkowicie opłacony

Bydgoszcz – Biuro II

App Trend Sp. z o.o.
ul. Sobieszewska 3/ B203-212
85-713 Bydgoszcz

 

AppTrend raporty ESEF siedziba w Bydgoszczy

App Trend Sp. z o.o.
ul. Poznańska 62 lok. 4
60-853 Poznań

Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza.

Podaj poprawny numer telefonu, a oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.